Puslapį remia

LAS partneriai

Sveiki! Jus apsilankėte senojoje Lietuvos architektų sąjungos svetainėje. Joje rasite dar vis aktualią informaciją, kuri buvo skelbta iki 2017.01.01. <br />

BIM

Trumpai apie BIM  /// BIM grupė  /// TAPK NARIU

 

Trumpai apie BIM

BIM (angl. Building Information Modeling, liet. SIM arba statinio informacinis modeliavimas) – funkcinis ir fizinis objekto atvaizdavimas skaitmeninėje erdvėje. Pastato informacijos modelis yra objekto informacija, kuri naudojama sprendimams priimti viso objekto egzistavimo metu. Egzistavimo ciklas prasideda nuo objekto ankstyvųjų koncepcijų iki jo griovimo. 

Daugiau informacijos apie BIM galite rasti LAS BIM grupės parengtame Vikipedijos straipsnyje (Autoriai: Liudas Galdikas, Rūta Norvilaitė, Marius Žygaitis).   

 

 

LAS BIM grupė

2015 metais Lietuvos architektų sąjunga įkūrė „BIM grupę“, kurios uždaviniai: 

  • Supažindinti architektų bendruomenę su BIM technologija ir jos integravimu ES.
  • Diskutuoti apie BIM technologijos galimybes Lietuvoje.
  • Atstovauti ir viešai pristatyti LAS poziciją BIM klausimais Lietuvoje ir Europos architektų taryboje.  

BIM grupė - tai besiplečianti atvira architektų grupė, kuri tiki trimačio pastatų modeliavimo nauda. Kartu dalinamės savo žiniomis, siekiam detaliai išnagrinėti BIM technologijas ir jų diegimo perspektyvas Lietuvoje. Dalyvavimas grupėje yra pagrįstas visuomeniniais pagrindais. 

 

TAPK LAS BIM GRUPĖS NARIU

Tapk BIM grupės nariu ir praplėsk savo žinias BIM technologijoje gilindamasi(s) į jos naujienas, esmę ir pritaikomumą praktinėje veikloje. Tokiu būdu prisidėsi prie visuomeninės ir švietėjiškos veiklos, o ir pats daugiau sužinosi - visai gi neblogai būtų, ar ne? PRISIJUNK PRIE MŪSŲ - rašyk į BIM@architektusajunga.lt 1. Parašyk apie save (keli sakiniai) 2. Ar naudoji BIM technologiją ir kiek laiko? 3. Ar galėsi retsykiais vakare prieiti prie interneto?