Puslapį remia

LAS partneriai

Sveiki! Jus apsilankėte senojoje Lietuvos architektų sąjungos svetainėje. Joje rasite dar vis aktualią informaciją, kuri buvo skelbta iki 2017.01.01. <br />

Seminaras Estijoje (0)

Estijos architektų, interjero architektų ir kraštovaizdžio architektų sąjungos kviečia į į tradicinį vasaros seminarą kuris vyks birželio 17-18 dienomis Pühajärve (greta Otepää, pietų Estijoje).
Šio seminaro pagrindinis pranešimas patikėtas Danų architektui Flemming Kaas Svendsen iš CEBRA. Jis pasidalins daniška mokyklų projektavimo patirtimi. Interjero architektai Helle ir Taevo Gans, kurie yra apdovanoti už gyvenimo nuopelnus Estijos kultūrai, papasakos apie savo projektus. Taip pat renginio metu geriausius baigiamuosius darbus trumpai pristatys Estijos dailės akademijos ir Talino taikomųjų mokslų universiteto studentai. 
Vakare dalyvių laukia vakarėlis, o sekančios dienos ryte - architektūrinė ekskursija autobusu. 
Pagrindinis seminaro rėmėjas - Grohe
Dalyvio mokestis 60 Eurų, vaikai iki 12 metų gali dalyvauti nemokamai. Studentams dalyvio mokestis 35 Eurai, o senjorams 40 Eurų. 
Dalyviams bus suteiktas apgyvendinimas Pühajärve spa viešbutyje, 1 pietūs, 1 vakarienė, 1 pusryčiai, galimybė naudotis baseinu ir pirtimi, bei dalyvauti visuose seminaro renginiuose.
Organizatoriai rengia kelionę autobusu iš Tallinno ir Tartu į Pühajärve, bei atgal. 
Daugiau informacijos apie renginį ir registracija el. paštu ingridk@arhliit.ee. Dalyvių registracija vyks iki birželio 9 d.
RSS

Komentarai

  • Komentarų nėra, būk pirmas!


Visi laikai yra privalomi
E-mail: