Puslapį remia

LAS partneriai

Sveiki! Jus apsilankėte senojoje Lietuvos architektų sąjungos svetainėje. Joje rasite dar vis aktualią informaciją, kuri buvo skelbta iki 2017.01.01. <br />

PRIMINIMAS: LAS XXI ataskaitinis rinkiminis susirinkimas (2)

Primename, kad į 2017 m. balandžio 27 d. 10 val. šaukiamą Eilinį Lietuvos architektų sąjungos XXI ataskaitinį rinkiminį susirinkimą neatvykus pakankamam skaičiui tikrųjų LAS narių (pagal LAS įstatus jų reikia ne mažiau 350), 
2017 m. gegužės 12 d., 10 val. bus šaukiamas Pakartotinis eilinis LAS  XXI ataskaitinis rinkiminis suvažiavimas, kuris vyks LAS patalpose (Kalvarijų g. 1, Vilnius).
Suvažiavimo metu bus išklausytos ir tvirtinamos LAS pirmininko, Revizijos ir Etikos komisijų ataskaitos, renkami - pirmininkas, LAS taryba, Revizijos ir Etikos komisijos, bus diskutuojama aktualiomis temomis – architektūrinių konkursų organizavimo, LAS ir LAR veiklų takoskyros ir kitais klausimais.
Kviečiame LAS narius siūlyti kandidatūras į LAS pirminkus, Tarybą, Revizijos ir Etikos komisijas iki 2017-05-08 imtinai (el pašto adresais rita@architektusajunga.lt ir daiva@architektusajunga.lt).
Primename, kad pagal LAS įstatus yra ribojamas LAS Tarybos narių kadencijų skaičius (tas pats LAS tikrasis narys gali būti išrinktas Tarybos nariu ne daugiau nei 2 kartus iš eilės). Todėl sekančiai kadencijai į LAS Tarybą nebegali būti siūlomi šie LAS nariai: Gintaras Čaikauskas, Giedrė Ratkutė-Skačkauskienė, Gintaras Balčytis ir Rūta Leitanaitė.
Pridedama suvažiavimo dienotvarkė.

Su pagarba
LAS pirmininkas Marius Pranas Šaliamoras

RSS

Komentarai

  • Komentarų nėra, būk pirmas!


Visi laikai yra privalomi
E-mail: